Atribuită Cumpărare directă

Servetele de pentru masa celuloza 25x25cm 25 x 25 25*25 cm 1 str strat 100 buc/pachet GREEN JUMBO

Număr anunț
DA33405678
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat