Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT CU AUTOCARUL 54 LOCURI

Număr anunț
DA33405890
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURĂ SI ARTE ARGEȘ (CUI 45862987)
Furnizor / câștigător
IRI TRANS STEF 2010 SRL (CUI 24014593)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.432 RON
Valoare atribuită
2.432 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.432 RON

din 2.432 RON estimat