Atribuită
Cumpărare directă
Pantoprazol Sun 40mg x 1fl pulb pt sol inj
- Număr anunț
- DA33406117
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.945 RON
- Valoare atribuită
- 2.945 RON
- Data publicării
- 07.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.