Atribuită Cumpărare directă

Solutie detergent de pentru spalat geam geamuri 4.5l 4.5 l litri CLIN Lemon

Număr anunț
DA33406707
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950,52 RON
Valoare atribuită
1.950,52 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950,52 RON

din 1.950,52 RON estimat