Atribuită Cumpărare directă

Serrvicii de consultanta, asistenta si reprezentare juridica Timisoara 101P

Număr anunț
DA33406938
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
Mocanu si Asociatii S.P.R.L. (CUI 8078374)
Cod CPV
79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat