Atribuită Cumpărare directă

COMANDA FERMA

Număr anunț
DA33408412
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
UNITATE PROTEJATĂ MARIA ANTONIA S.R.L. (CUI 44507561)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.414,80 RON
Valoare atribuită
4.414,80 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.414,80 RON

din 4.414,80 RON estimat