Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE AUTO VEHICUL B827WMA-DGDR AMPNDR

Număr anunț
DA33408469
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,55 RON
Valoare atribuită
680,55 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,55 RON

din 680,55 RON estimat