Atribuită
Cumpărare directă
TRANSPORT RUTIER SPECIALIZAT DE PASAGERI
- Număr anunț
- DA33408614
- Autoritate contractantă
- Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
- Furnizor / câștigător
- EXCELENT TRANS SRL (CUI 18413212)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 07.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.