Atribuită Cumpărare directă

SGA MS Scule de mana SH Targu Mures

Număr anunț
DA33408796
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.064 RON
Valoare atribuită
2.064 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.064 RON

din 2.064 RON estimat