Atribuită
Cumpărare directă
Serv de consult în manag de proiect,Sistem inteligent de management local în comuna Corbii Mari, DB
- Număr anunț
- DA33409306
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
- Furnizor / câștigător
- ROCONSULT PROIECT S.R.L. (CUI 37121699)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 07.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.