Atribuită Cumpărare directă

ABENA SCUTEC ADULTI DELTA FORM L3

Număr anunț
DA33409396
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PODU-ILOAIEI (CUI 16560217)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.919,50 RON
Valoare atribuită
3.919,50 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.919,50 RON

din 3.919,50 RON estimat