Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE PACHET ARBORI SI ARTICOLE CONEXE PENTRU LICEUL TEORETIC DAVID VONIGA GIROC

Număr anunț
DA33409432
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.550 RON
Valoare atribuită
3.550 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.550 RON

din 3.550 RON estimat