Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA- 5 polite POR

Număr anunț
DA33409595
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.850 RON
Valoare atribuită
4.850 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
08.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.850 RON

din 4.850 RON estimat