Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta

Număr anunț
DA33409714
Autoritate contractantă
COMUNA MOLDOVA SULITA SUCEAVA (CUI 4441433)
Furnizor / câștigător
LAR-CONSULTING S.R.L. (CUI 40728454)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.848,50 RON
Valoare atribuită
14.848,50 RON
Data publicării
07.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.848,50 RON

din 14.848,50 RON estimat