Atribuită
Cumpărare directă
Modernizare strazi in comuna Cut, jud. Alba -etapa II- faza PT+ DE
- Număr anunț
- DA33409736
- Autoritate contractantă
- Comuna Cut (Primaria Cut) (CUI 16397960)
- Furnizor / câștigător
- AB ROUTE PROIECT SRL (CUI 33089072)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare atribuită
- 23.000 RON
- Data publicării
- 07.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.