Atribuită Cumpărare directă

Pulpa de vita refrigerata- REINITIERE DA33377532

Număr anunț
DA33411806
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PREST SERV INTERNATIONAL SRL (CUI 15866243)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.988 RON
Valoare atribuită
8.988 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.988 RON

din 8.988 RON estimat