Atribuită Cumpărare directă

Canistre cu baza albastra pentru testarea sterilitatii si Mfx Oasis Funnel, MCE white 0.45μm 100mL

Număr anunț
DA33411941
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.840,40 RON
Valoare atribuită
8.840,40 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.840,40 RON

din 8.840,40 RON estimat