Atribuită Cumpărare directă

Reparatii sistem public de iluminat in Comuna Ulmeni, Judetul Buzau

Număr anunț
DA33412161
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.248,58 RON
Valoare atribuită
3.248,58 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.248,58 RON

din 3.248,58 RON estimat