Atribuită Cumpărare directă

SWITCH 16 porturi Gigabit + 2 sloturi SFP, carcasa metalica, rackabil TP-LINK TL-SG2218

Număr anunț
DA33412786
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,20 RON
Valoare atribuită
588,20 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,20 RON

din 588,20 RON estimat