Atribuită
Cumpărare directă
Mouse optic lungime cablu 135CM, 1000 DPI, USB, Black/space grey, 3 butoane, GEMBIRD MUS-3B-02-BG
- Număr anunț
- DA33413516
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,30 RON
- Valoare atribuită
- 151,30 RON
- Data publicării
- 08.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.