Atribuită Cumpărare directă

STERISOL- DEZINFECTANT DE NIVEL INALT 1L , ALCOOL SANITAR SANI BLUE 500ML

Număr anunț
DA33414175
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,10 RON
Valoare atribuită
671,10 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,10 RON

din 671,10 RON estimat