Atribuită Cumpărare directă

PACHET COMFORT DACIA DUSTER

Număr anunț
DA33414437
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda (CUI 43773476)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
50117100-9 · Servicii de conversie a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.792,44 RON
Valoare atribuită
35.792,44 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.792,44 RON

din 35.792,44 RON estimat