Atribuită Cumpărare directă

Cap imprimare original HP 727 (B3P06A), Cyan/Gri/Magenta/Negru mat/Negru foto/Galben

Număr anunț
DA33414463
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.379,75 RON
Valoare atribuită
1.379,75 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.379,75 RON

din 1.379,75 RON estimat