Atribuită Cumpărare directă

LUCIPAC PEN A3 SURFACE PENTRU LUMITESTER SMART PD 30/PD20

Număr anunț
DA33415558
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
PRECISA SRL (CUI 14859728)
Cod CPV
33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.190 RON
Valoare atribuită
3.190 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.190 RON

din 3.190 RON estimat