Atribuită Cumpărare directă

Rezervor apa 5MC

Număr anunț
DA33416536
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Furnizor / câștigător
CUSTOM TANKS S.R.L. (CUI 37804578)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.739,50 RON
Valoare atribuită
8.739,50 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.739,50 RON

din 8.739,50 RON estimat