Atribuită
Cumpărare directă
Verificare Tehnica Periodica la 3 centrale termice.
- Număr anunț
- DA33416740
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- DUCA GAZ S.R.L. (CUI 38573820)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070 RON
- Valoare atribuită
- 1.070 RON
- Data publicării
- 08.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.