Atribuită Cumpărare directă

Tester CCTV profesional T-9800ADH+

Număr anunț
DA33416952
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987,50 RON
Valoare atribuită
1.987,50 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987,50 RON

din 1.987,50 RON estimat