Atribuită Cumpărare directă

YoloLiv YoloBox Mini Ultra-Portabil All-in-One Smart Live Streaming Encoder & Monitor

Număr anunț
DA33417882
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
30232600-0 · Codoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.192,44 RON
Valoare atribuită
3.192,44 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.192,44 RON

din 3.192,44 RON estimat