Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță tehnică pentru implementarea Programului de Instrumente Financiare
- Număr anunț
- DA33418654
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Furnizor / câștigător
- Boanta, Gidei si Asociatii SCPA (CUI 29175558)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.000 RON
- Valoare atribuită
- 195.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.