Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE 2 BUC GRUP ELECTROGEN IN PERIOADA 29 iunie- 02 iulie 2023,

Număr anunț
DA33418833
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
Endress Group Romania S.R.L. (CUI 14762538)
Cod CPV
31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.940 RON
Valoare atribuită
5.940 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.940 RON

din 5.940 RON estimat