Atribuită Cumpărare directă

Masina de tuns iarba Powerplus POWXG6251, 1600W, latime taiere 38cm, sac 40L

Număr anunț
DA33419006
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,41 RON
Valoare atribuită
739,41 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,41 RON

din 739,41 RON estimat