Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru sistemul de securitate al Scolii Primare Nr. 1 Finis

Număr anunț
DA33419129
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA FINIS (CUI 19125463)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat