Atribuită Cumpărare directă

Achizitie furnituri de birou si materiale de curatenie -Directia pentru Agricultura Judeteana Vaslui

Număr anunț
DA33419156
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vaslui (CUI 37590806)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,87 RON
Valoare atribuită
701,87 RON
Data publicării
08.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,87 RON

din 701,87 RON estimat