Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de igienizare
- Număr anunț
- DA33419658
- Autoritate contractantă
- COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRA P V M GRUP (CUI 32650940)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.