Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare si asistenta tehnica la lucrari conform anunt ADV 1366142/08.06.2023

Număr anunț
DA33420092
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ARHIDESIGN GS SRL (CUI 35355260)
Cod CPV
71500000-3 · Servicii privind constructiile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.500 RON
Valoare atribuită
65.500 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.500 RON

din 65.500 RON estimat