Atribuită Cumpărare directă

PAPETARIE EXAMENE

Număr anunț
DA33420208
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Furnizor / câștigător
SPECTRUM SRL (CUI 12138741)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat