Atribuită Cumpărare directă

Pachet furnituri

Număr anunț
DA33421063
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar (CUI 32842406)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,05 RON
Valoare atribuită
190,05 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,05 RON

din 190,05 RON estimat