Atribuită
Cumpărare directă
RACORD APA 40 1/2,CURATATOR SPUMA,BATERIi BUCATARIE,TEAVA SCURGERE
- Număr anunț
- DA33421566
- Autoritate contractantă
- Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
- Furnizor / câștigător
- PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.051,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.051,55 RON
- Data publicării
- 09.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.