Atribuită Cumpărare directă

106R02773 XEROX 3025 Nr. 1500Pg. Black / negru Cartus - Toner - Compatibil: XEROX WorkCenter 3025

Număr anunț
DA33421635
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,52 RON
Valoare atribuită
199,52 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,52 RON

din 199,52 RON estimat