Atribuită Cumpărare directă

Boxa conferinta Jabra SPEAK 410 MS

Număr anunț
DA33422277
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
971,42 RON
Valoare atribuită
971,42 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

971,42 RON

din 971,42 RON estimat