Atribuită Cumpărare directă

Patch Panel telefonic (1U, 50 porturi) - ISU

Număr anunț
DA33422416
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
31712118-0 · Prize sau suporturi pentru circuite integrate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,72 RON
Valoare atribuită
215,72 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,72 RON

din 215,72 RON estimat