Atribuită Cumpărare directă

Tramadol 50mg/ml-1ml-sol.inj. x 5-Krka TRAMADOLUM+Tramadol 50mg-cps. x 20-Krka D.D. TRAMADOLUM

Număr anunț
DA33422995
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,10 RON
Valoare atribuită
359,10 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,10 RON

din 359,10 RON estimat