Atribuită Cumpărare directă

HIDROFOR SI CONSUMABILE

Număr anunț
DA33423378
Autoritate contractantă
COMUNA POCHIDIA (CUI 16396425)
Furnizor / câștigător
MATIX POWER S.R.L. (CUI 18515069)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,54 RON
Valoare atribuită
923,54 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,54 RON

din 923,54 RON estimat