Atribuită Cumpărare directă

Cursuri de igiena pentru personal

Număr anunț
DA33423662
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
Furnizor / câștigător
CAMERA DE COMERT SI INDUSTRIE A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4371311)
Cod CPV
85142300-9 · Servicii de igiena (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160 RON
Valoare atribuită
4.160 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160 RON

din 4.160 RON estimat