Atribuită Cumpărare directă

telina

Număr anunț
DA33423888
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "HOREA (CUI 4566666)
Furnizor / câștigător
EVELIN SRL (CUI 11189801)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,01 RON
Valoare atribuită
595,01 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,01 RON

din 595,01 RON estimat