Atribuită Cumpărare directă

control financiar de gestiune anunt publicitar ADV1367768/07.06.2023

Număr anunț
DA33425659
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI 8123890)
Furnizor / câștigător
PRODEMI EXPERT SRL (CUI 22621041)
Cod CPV
79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit si servicii fiscale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.400 RON
Valoare atribuită
56.400 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
09.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.400 RON

din 56.400 RON estimat