Atribuită Cumpărare directă

executie lucrari „ Alimentare cu energie electrica iluminat exterior pentru Caminul Cultural „

Număr anunț
DA33425684
Autoritate contractantă
Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-GAMA SRL (CUI 20874161)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.785 RON
Valoare atribuită
35.785 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.785 RON

din 35.785 RON estimat