Atribuită Cumpărare directă

TIROLIANA

Număr anunț
DA33426574
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535220-5 · Dispozitive de catarat pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat