Atribuită Cumpărare directă

STATII LUCRU CU MONITOR SI UPS

Număr anunț
DA33426684
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Neamt (CUI 2612820)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.252,12 RON
Valoare atribuită
14.252,12 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.252,12 RON

din 14.252,12 RON estimat