Atribuită
Cumpărare directă
Samsung Acumulator Li-ion 21.6 V, VCA-SBT90E, compatibil cu VS15T7031R1/GE si VS15T7036R5/GE
- Număr anunț
- DA33426729
- Autoritate contractantă
- LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494,78 RON
- Valoare atribuită
- 494,78 RON
- Data publicării
- 09.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.